اختتامیه جشنواره فیلم مدرسه با تجلیل از ۵ اثر شایسته

اختتامیه جشنواره فیلم مدرسه با تجلیل از ۵ اثر شایسته

هشتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه با تقدیر از ۵ اثر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از دبیرخانه جشنواره، الهام یاوری رئیس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان نیز در این مراسم اظهار داشت: هنرمند در جامعه امروزی کسی است که حرف‌ها و دریافت‌های خود را از واقعیت‌های جامعه و حقیقت‌هایی که در پشت سر آن است برای افراد ارائه کند.اختتامیه جشنواره فیلم مدرسه با تجلیل از ۵ اثر شایسته

وی افزود: فهم هنر، نقد و توانایی تولید اثر هنر سه گانه‌ای است که این جشنواره به دنبال آن است که کنارهم بودن دانش‌آموزان به تحقق این موضوعات کمک می‌کند.

یاوری گفت: در دو محور خودباوری و گزارشگری از فعالیت‌های علمی، فرهنگی و هنری مدارس مسابقات سمپاد را داشتیم که ۷۰۰ اثر به دبیرخانه واصل شد و ۵ اثر شایسته تقدیر شناخته شده است.

در این مراسم همچنین امیرحسین اخوین دبیر هشتمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه گفت: این رویداد فقط یک جشنواره نیست، بلکه یک رویداد استعدایابی است که دانش آموزان برگزیده از کل کشور شناسایی می‌شوند. دانش‌آموزان در کارگاه‌های مختلفی توانمند می‌شوند تا به نقطه بالندگی برسند.

وی افزود: برگزیدگان این جشنواره از دل مدارس استعداد‌های درخشان انتخاب شده است. سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان برای این کار بسیار زحمت کشید همچنین شبکه امید در این سال‌ها همواره همراه جشنواره بود. حوزه هنری، شهرداری تهران و تشکل‌های دانش‌آموزی و در راس آن سازمان هلال احمر از حامیان برگزاری این جشنواره بودند.جشنواره فیلم مدرسه رویداد استعدادیابی است - خبرگزاری فارس

جشنواره فیلم مدرسه رویداد استعدادیابی است - خبرگزاری فارس

جشنواره فیلم مدرسه

جشنواره فیلم مدرسه
جشنواره فیلم مدرسه رویداد استعدادیابی است - خبرگزاری فارس

جدیدترین خبرهای
منبع خبر : iribnews.ir